12 листопада  2021 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Лосинівської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Анатолія  Стрільця.

У ході засідання заслухали та обговорили питання порядку денного.

На засіданні члени виконкому заслухали інформацію:

-  Про зарахування особи до соціального закладу «Гуртожиток Турбота» центру надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради.

-  Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав гр. М.Руденка.

- Про затвердження висновку органу опіки та піклування про визначення місця проживання дитини.

- Про надання дозволу гр. Ю.Бондар на вчинення правочину від імені малолітньої дитини.

- Про надання дозволу О.Сидорець на вчинення правочину щодо приватизації земельної ділянки на ім’я малолітнього сина.

- Про зарахування на квартирний облік.

Окрім цього, було розглянуто ряд інших питань. Також, селищний голова закликав усіх присутніх постійно проводити роз’яснювальну роботу в населених пунктах громади щодо необхідності вакцинації населення.

Всі прийняті рішення відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті Лосинівської територіальної громади.