ШКОЛИ ОТРИМАЛИ НОУТБУКИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

Дата: 15.11.2021 11:24

02.11.2021 року відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту отримав ноутбуки у кількості 18 одиниць.

Відповідна закупівля була здійснена за рахунок коштів державного бюджету, відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021р №403 та співфінансування з бюджету Лосинівської ТГ (36090,00 грн). Звісно, це не в повній мірі дозволить задовольнити потребу закладів у комп’ютерному обладнанні, проте вчителі матимуть змогу під час очного та, за потреби, дистанційного навчання, уроки проводити у онлайн форматі. Маємо надію, що отримана техніка дозволить зробити освітній процес сучаснішим та цікавішим.

За матеріалами відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту

Лосинівської селищної ради