ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА  УКРАЇНИ

Дата: 19.11.2021 08:26

Шановні працівники сільського господарства! Сердечно вітаю вас із професійним святом - Днем працівників сільського господарства! Ваша праця споконвіку була і залишається непростою, почесною та благородною.

Вона також є фактором економічного зростання країни та запорукою благополуччя кожного українця.

Ви – господарі – бо там де ви і ваш труд – там доглянуті, охайні поля, люди мають робочі  місця, розвивається село. Ви завжди переймаєтеся соціальними питаннями, наповнюєте бюджет громади, вирішуєте конкретні проблеми людей, допомагаєте пенсіонерам і ветеранам, школам, медичним закладам і багатьом іншим. Робите все можливе для розвитку економіки нашої громади.  За це вам щире дякую.

Бажаю вам райдужних перспектив та всіляких гараздів! Будьте здорові і щасливі! Нехай ваша любов до землі вертається у вигляді щедрих урожаїв, а у ваших сім’ях панує злагода і достаток!

Зі святом!

селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ