УВАГА!

  • 227

За ініціативи народного депутата України Валерія Зуба в грудні місяці плануються виїзди офтальмологічних бригад клініки "Мікрохірургія ока Василя Шевчика» в населені пункти Лосинівської громади. Для жителів діятиме спеціальна ціна: 200 грн. (замість стандартної вартості обстеження 400 грн), бригади виїздитимуть у населені пункти за умови кількості  бажаючих обстежитись від 30 чоловік. 


Про важливість вчасної діагностики, лікар-онколог, знає як ніхто інший!
Тож, якщо вам потрібно перевірити зір і підібрати окуляри, запишіться на прийом в мобільний офтальмологічний кабінет клініки Василя Шевчика, звенувшись до свого сімейного лікаря, або фельдшера.
Мобільний офтальмологічний кабінет оснащений таким же сучасним обладнанням, як і стаціонарні кабінети.
Головні принципи роботи команди офтальмо-машини: турбота, любов, повага та безпека! Здоров'я та безпека відвідувачів і співробітників - пріоритет для клініки, саме тому вони створили алгоритм відвідувань мобільного кабінету згідно з останніми рекомендаціями щодо пандемії COVID-19.
Клініка Василя Шевчика вакцинована 100%.
Перед початком робочого дня співробітники та фахівці проходять температурний скринінг і лише потім стають до праці.
Всі приміщення (салон мобільного кабінету в тому числі) регулярно вентилюються, провітрюються та знезаражуються, особливо ретельно - контактні поверхні.