ПРОГРАМИ НА НАСТУПНИЙ РІК, ЗВІТ СТАРОСТИ ТА ІНШІ РІШЕННЯ ЗАСІДАННЯ  ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 26.11.2021 09:16

25 листопада  2021 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Лосинівської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Анатолія  Стрільця.

На ньому розглянули й ухвалили майже  30 питань. Схвалили низку важливих цільових програм на наступний рік.

Також, члени виконавчого комітету заслухали інформацію:

• про здійснення інформаційної діяльності виконавчим комітетом Лосинівської селищної ради протягом 2021 року.
  • про стан виконання цільової програми Лосинівської територіальної громади з національно-патріотичного виховання на 2021 рік.
  • про роботу старости Світанківського старостинського округу Лосинівської територіальної громади за 10 місяців 2021 року.

У рамках засідання ухвалено рішення, що стосувалися захисту прав дітей, та затверджено список дітей Лосинівської територіальної громади на отримання солодких подарунків до новорічних та різдвяних свят.

Також, членами виконавчого комітету було прийнято рішення про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії приватним підприємством  «Теплогаз-ВК» :

-для Лосинівського закладу загальної середньої освіти на теплову енергію – 2147,00 грн/Гкал за такими складовими:

на виробництво теплової енергії – 2114,00 грн/Гкал;

на постачання теплової енергії – 33,00 грн/Гкал.

- для Перемозького закладу загальної середньої освіти  на теплову енергію – 2192,00 грн/Гкал за такими складовими:

на виробництво теплової енергії – 2192,00 грн/Гкал;

на постачання теплової енергії – 00,00 грн/Гкал.

Розглянули чимало заяв від громадян про надання матеріальної допомоги.

Всі прийняті рішення відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті Лосинівської територіальної громади.