ЛОСИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПОЧАТОК ПУБЛІЧНОГО  ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 26.11.2021 12:24

«Згідно «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських  інтересів  під  час  розроблення  проектів
містобудівної документації на місцевому рівні»,
 затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011(зі змінами від 21.08.2013), з 26 листопада 2021року розпочинається оприлюднення Детального плану території  земельної ділянки орієнтовною площею 0,2000 га  по вулиці Троїцька, 9б, смт. Лосинівка Ніжинського району Чернігівської області (кадастровий номер 7423355400:16:001:0521; цільове призначення-для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі, власник Топольський Володимир Михайлович) з метою реконструкції  нежитлової будівлі аптеки під магазин непродовольчих товарів з будівництвом прибудови.

Мета розроблення детального плану: Реконструкція нежитлової будівлі аптеки під магазин непродовольчих товарів з будівництвом прибудови з метою надання сучасних послуг з продажу товарів жителям та гостям                              смт. Лосинівка.

Розробник: ФОП «Овдієнко В.О.», Кваліфікаційний сертифікат архітектора  Яворовський Віталій Вікторович АА000541.

Замовник: Лосинівська селищна рада Ніжинського району Чернігівської області

Підстава: Рішення 11-ї (позачергової) сесії VIII скликання Лосинівської селищної ради від 26 серпня 2021 року «Про розроблення детального плану території об’єкту торгівлі по вулиці Троїцька, 9б  смт. Лосинівка

Проект детального плану розміщено у відділі житлово-комунального господарства, благоустрою, архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та земельних відносин Лосинівської селищної ради: за адресою: 16663, Чернігівська обл., Ніжинський р-н, селище міського типу Лосинівка, вулиця Шевченка, будинок 2 та на офіційному сайті Лосинівської селищної ради в розділі: Громадські обговорення.

Відповідальна особа: начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та земельних відносин Лосинівської селищної ради – Литовченко Анатолій Петрович., тел. 04631-61237

15 грудня 2021 року об 10.00 в актовому залі Лосинівської селищної ради буде проведена презентація Детального плану території. (В залежності від кількості громадян, які прийдуть на громадські слухання, громадські слухання можуть бути проведені біля будівлі селищної ради з дотриманням протиепідемічних вимог)

Пропозиції щодо розроблення детального плану території подаються до Лосинівської селищної ради, телефон  04631-61237, електронна адреса losynivskaotg@ ukr.net у термін до 28 грудня 2021  року.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Детального плану території