ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ  ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

  • 201

Шановні земляки! У останню суботу листопада ми традиційно згадуємо жертв найстрашнішої трагедії в історії українського народу – Голодомору 1932-33 років.

Цього дня у Загальнонаціональній хвилині мовчання Україна схилить голови в жалобі за мільйонами людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть на найродючішій у світі землі.

Це не просто історична минувшина, а незагоєна духовна рана українського народу, яка пекучим болем пронизує пам’ять багатьох поколінь.

Сумні спогади про трагічні сторінки історії щемливо торкаються сердець кожного з нас. Сьогодні, на жаль, ми не можемо повернути час назад та виправити ті лихі події далеких 1932-1933 років. Та наш обов’язок – зробити все, аби зболена пам'ять про заморених голодом, розстріляних, закатованих була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь, аби ніколи не допустити подібного на нашій українській землі та в світі, берегти мир і спокій, жити у злагоді і порозумінні.

Ми схиляємо голови перед невинними жертвами того страшного часу.

Дорогі жителі  Лосинівської  громади! В  знак  скорботи  та пам’яті  прошу  всіх жителів  громади 27 листопада о 16.00 годині приєднатися до акції   та засвітити у вікнах своїх осель  свічки пам’яті за жертвами українського народу. Це святий вогник, який зігріє душі загиблих.

Збережи пам'ять. Збережи правду. Вічна пам'ять нашим землякам!

З повагою

селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ