ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ В РАЙОНІ

  • 214

25 листопада 2021 року селищний голова Анатолій Стрілець, спільно зі старостами  Терешківського та Шняківського старостинських округів взяли участь у нараді, яку провів голова райдержадміністрації  Григорій Ковтун, обговорили питання організації перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Ніжинського району та проблемні питання, що виникають при організації    пасажирських перевезень.

Зокрема, проблемна ситуація виникла у зв’язку з поданням заяви перевізника до Чернігівської облдержадміністрації на розірвання  договору по автобусному маршруту Ніжин-Ніжинське.

Також перевізники не виконують договірні умови по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах Ніжин-Терешківка та Ніжин-Дуболугівка.

Незадоволені якістю перевезення автобусними маршрутами і мешканці сіл Перемога і Галиця Лосинівської селищної ради.

 - Питання здійснення перевезень громадян є важливим та потребує особливої уваги усіх тих, хто їх організовує. Наше завдання – забезпечити  організацію пасажирських перевезень на території району таким чином, щоб маршрутна мережа задовольняла потреби жителів населених пунктів, – зазначив Григорій Ковтун.

Участь в обговоренні  взяли представники Департаменту  енергоефективності, транспорту, зв'язку та житлово-комунального господарства  Чернігівської  ОДА та Вертіївської і Талалаївської громад.

За матеріалами офіційного сайту Ніжинської РДА