Рішення виконавчого комітету від 30.07.2021

Дата: 03.08.2021 14:12

1. Про виконання плану соціально-економічного розвитку та бюджету громади за І півріччя 2021 року.

2. Про погодження бюджетного регламенту Лосинівської селищної ради.

3. Про внесення змін до розпису за загальним та спеціальним фондами селищного бюджету на 2021 рік.

4. Про погодження Програми місцевого економічного розвитку Лосинівської ТГ.

5. Про підготовку закладів освіти Лосинівської селищної ради до нового 2021- 2022 навчального року.

6. Про облік дітей дошкільного, шкільного віку та учнів Лосинівської селищної ради.

7. Про виплату одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення ними 18-річного віку.

8. Про надання дозволу щодо влаштування дітей на цілодобове перебування до закладу, який здійснює інституційний догляд і виховання.

9. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо приватизації земельної ділянки  на ім’я малолітньої доньки.

10. Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

11. Про надання дозволу матері на отримання коштів за оренду земельної ділянки від імені малолітнього сина.

12. Про затвердження протоколу №1 від 30.06.2021 року Комісії з питань використання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей –сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Лосинівської селищної ради.

13. Про зарахування на квартирний облік осіб з числа дітей сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування.

14. Про створення евакуаційних органів Лосинівської територіальної громади.

15.Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна: «склад, КЗС», розташованого на території с.Світанок, що перебуває у власності сільськогосподарського фермерського господарства «Колос».

16.Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна: «свинарник-маточник» та «телятник», розташованого на території с.Шатура,  що перебуває у власності гр. Г.Худолія.

17.Про видачу дубліката свідоцтва про право власності та дубліката технічного паспорта.

18. Про зміну та присвоєння поштової адреси житловому будинку по вулиці Яринича в смт. Лосинівка.

19. Про проведення днів села в Лосинівській територіальній громаді.

20. Про відзначення Дня державного прапора України та 30-ї річниці незалежності України в Лосинівській територіальній громаді.

21. Про надання матеріальної допомоги

22. Про надання матеріальної допомоги

23. Про надання матеріальної допомоги

24. Про надання матеріальної допомоги

25. Про надання матеріальної допомоги

26. Про надання матеріальної допомоги

27. Про надання матеріальної допомоги

28. Про надання матеріальної допомоги

29. Про надання матеріальної допомоги

30. Про надання матеріальної допомоги

31. Про надання матеріальної допомоги

32. Про надання матеріальної допомоги

33. Про надання матеріальної допомоги

34. Про затвердження проектно-кошторисної документації.