ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

  • 273

Дорога моя громадо! Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів, активісти самоврядних органів, члени виконкому! Друзі! Колеги!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди державного свята Дня місцевого самоврядування України!

З цим професійним святом, я радий привітати усіх працівників Лосинівської селищної територіальної громади, депутатів селищної ради та членів виконкому, своїх колег!

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування  за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність, відповідальність та активну громадську життєву позицію у розбудові нашої Лосинівської громади.

Бажаю від щирого серця усім, хто працює на благо територіальної громади, відстоює її запити та інтереси- міцного козацького здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Наших життєвих мрій і сподівань.

Нехай цей святковий день додасть  всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальної громади, відродження сіл нашого краю, зміцнення авторитету Лосинівської громади в нашій державі Україні

Слава Україні!

Слава Лосинівській громаді!

З повагою

Лосинівський селищний голова Анатолій Стрілець

Інші новини

Всі новини