Від 10.12.2021 року

Дата: 09.12.2021 17:08

1. Про внесення змін до кошторисів селищного бюджету на 2021 рік.

2. Про звіт старости Сальненського старостинського округу про роботу протягом 11 місяців 2021 року

3. Про схвалення проекту «Програми цивільного захисту населення Лосинівської територіальної громади на 2022 рік»

4. Про погодження змін до «Програми виконання заходів з мобілізаційної підготовки, мобілізації, територіальної оборони місцевого значення та призовної кампанії на строкову військову службу на 2021-2022 роки»

5. Про схвалення проекту «Комплексної програми підтримки освіти в Лосинівській територіальній громаді на 2022 рік»

6. Про схвалення проекту «Комплексної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми в Лосинівській територіальній громаді на 2022 рік».

7. Про схвалення проекту «Цільової програми «Молодь Лосинівської територіальної громади» на 2022 рік»

8. Про схвалення проекту «Програми розвитку фізичної культури та спорту  Лосинівської територіальної громади на 2022 рік».

9. Про схвалення проекту «Програми  виплати одноразової допомоги дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування після досягнення ними 18-ти річного віку на 2022 рік».

10. Про схвалення «Програми благоустрою населених пунктів Лосинівської громади на 2022 рік».

11.  Про схвалення проекту «Місцевої програми «Питна вода Лосинівської громади» на 2022-2024 роки.

12. Про схвалення проєкту «Охорони навколишнього природного середовища Лосинівської територіальної громади на 2022-2023 роки»

13. Про схвалення проєкту «Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» в Лосинівській територіальній громаді на 2022-2024 роки».

14. Про затвердження калькуляції на послуги із заготівлі дров, що надаються комунальним підприємством Лосинівської селищної ради «Промінь».

15. Про надання дозволу на видалення аварійних зелених насаджень.

16. Про схвалення проєкту «Програми фінансової підтримки установ, що надають медичну допомогу на первинному рівні на 2022-2024 роки».

17. Про схвалення проєкту «Програми фінансової підтримки установ, що надають медичну допомогу на вторинному рівні на 2022 рік».

18. Про схвалення проєкту «Програми інформатизації Лосинівської територіальної громади на 2022-2023 роки».

19. Про схвалення проєкту «Програми громадських оплачуваних робіт для матеріальної підтримки безробітних Лосинівської територіальної громади на 2022 рік».

20. Про схвалення проекту бюджету Лосинівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

21. Про внесення змін до розпису за загальним та спеціальним фондами селищного бюджету на 2021 рік.

22. Про надання дозволу неповнолітній В.Сукач на вчинення правочину.

23. Про надання дозволу Л.Кабриль на вчинення правочину від імені малолітньої доньки.

24.- 32. Про надання матеріальної допомоги.