ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

Дата: 13.12.2021 11:55

Робочий тиждень розпочався плануванням роботи на щотижневій нараді, яку сьогодні провів селищний голова Анатолій  Стрілець, за участю працівників Лосинівської селищної ради.

Під час проведення наради керівники структурних підрозділів доповіли про основні завдання на поточний тиждень. Селищний голова акцентував увагу на проведення інвентаризації по закладах освіти Лосинівської селищної ради. Також, увага на нараді була акцентована на підготовку та проведення 15 сесії 8 скликання на який буде затверджуватися  бюджет Лосинівської селищної територіальної громади на 2022 рік та ряд цільових програм на наступний рік.

В ході наради обговорили питання про проведення заходів до Дня вшанування ліквідаторів ЧАЕС,  заходів до Дня святого Миколая та Новорічних свят.

Детальніше з планом роботи виконавчого комітету Лосинівської селищної ради на період з 13 грудня по 17 грудня  можна ознайомитися за посиланням: https://rada.info/upload/users_files/04412461/addbd590912c65810f12f0579c51b208.pdf

Підводячи підсумки наради, Лосинівський селищний голова наголосив на відповідальності кожного за доручену справу.