ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

  • 258

10 грудня 2021 року відбулося  засідання виконавчого комітету Лосинівської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Анатолія  Стрільця. На ньому розглянули й схвалили низку важливих питань.

Зокрема, схвалено проект бюджету Лосинівської селищної територіальної громади на 2022 рік. Члени виконавчого комітету заслухали звіт старости Сальненського старостинського округу про роботу протягом 11 місяців 2021 року та схвалили низку важливих цільових програм на наступний рік.

У рамках засідання ухвалено рішення, що стосувалися захисту прав дітей та затверджено калькуляцію на послуги із заготівлі дров, що надаються комунальним підприємством Лосинівської селищної ради «Промінь».

Решта, опрацьованих питань, стосувались нагальних потреб громадян. Розглянуто заяви громадян про надання дозволу на видалення зелених, виділення та надання матеріальної грошової допомоги.

Всі прийняті рішення відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті Лосинівської територіальної громади.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини