ВШАНУВАЛИ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

  • 207

Чорнобильська катастрофа – найбільша за всю історію ядерної енергетики.  В житті українців Чорнобиль є незаживаючою раною болю і втрат. Масштаби лиха та важкість наслідків стали найтяжчими в історії нашої планети. Героїзм ліквідаторів врятував мільйони життів, врятував світ.

Ціною свого життя і здоров’я, під великими дозами опромінення вони зупинили невидимого і дуже підступного ворога. На жаль, не всі вийшли з того пекла живими, багатьох не стало згодом.

Сьогодні, 14 грудня, в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Сьогодні, з нагоди Дня вшанування Героїв-ліквідаторів Чорнобильської катастрофи в смт. Лосинівка відбувся мітинг-реквієм.  

Від імені селищного голови Анатолія Стрільця зі словами вдячності до наших земляків, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, звернулась заступник селищного голови Оксана Мелашенко та за дорученням селищного голови вручила подяки чорнобильцям-ліквідаторам

Пам’ять всіх загиблих під час ліквідації аварії було вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку.  

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської аварії, які виявили героїзм, самовідданість та мужність! Бажаємо їм міцного здоров’я, довгих років життя, щастя й злагоди в родинах та мирного неба над Україною, на захист якої вони стали.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини