ГОВОРИЛИ ПРО ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ КНП «НІЖИНСЬКА ЦРЛ

Дата: 15.12.2021 14:33

Одним з основних напрямків завдань органів місцевого самоврядування є створення умов для ефективного та доступного для всіх громадян медичного обслуговування.

Сьогодні, селищний голова Анатолій Стрілець, спільно з заступником Оксаною Мелашенко та начальником фінансового відділу Валентиною Постол провели робочу зустріч з головним лікарем Ніжинської ЦРЛ Юрієм Солодьком та головним бухгалтер Євдокією Кривенко.  Зустріч  проходила у форматі конструктивного діалогу, були обговорені актуальні питання. Головне питання, яке обговорювалося під час робочої зустрічі стосувалося фінансової підтримки КНП «Ніжинська ЦРЛ» у 2022 році. Для цього була розроблена «Програма фінансової підтримки установ, що надають медичну допомогу на вторинному рівні на 2022 рік», яка була схвалена на засіданні виконавчого комітету Лосинівської селищної ради з подальшим винесенням на затвердження  засіданні 15 сесії 8 скликання. Метою  Програми є забезпечення потреб фінансового ресурсу по наданню населенню  громади, вторинної медичної допомоги  за профілем,  відповідно до спеціалізації лікувального закладу, здійснення консультативного прийому населення та наданню медичних послуг, спрямованих на збереження, поліпшення та відновлення здоров’я населення громади в напрямку підвищення стандартів життя, модернізації та зміцнення матеріально-технічної бази, поліпшення умов праці медичних працівників, що допоможе забезпечити населення якісними медичними послугами, а також  реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я у 2022 році.