A A A K K K
для людей із порушенням зору
Лосинівська територіальна громада
Чернігівська область, Ніжинський район

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 20.12.2021 09:52
Кількість переглядів: 283

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 15 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 23 грудня  2021 року  о 12:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

Засідання постійних комісій відбудеться 23 грудня 2021 року  о 10:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

                                   ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1. Про виконання бюджету Лосинівської селищної  територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

2.Про  внесення змін до рішення 3 (позачергової) сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради від 29.12.2020 року «Про  бюджет Лосинівської селищної територіальної громади на 2021 рік».

3.Про затвердження  «Програми цивільного захисту населення Лосинівської територіальної громади на 2022 рік»

4.Про внесення змін до «Програми виконання заходів з мобілізаційної підготовки, мобілізації, територіальної оборони місцевого значення та призовної кампанії на строкову військову службу на 2021-2022 роки»

5.Про затвердження «Комплексної програми підтримки освіти в Лосинівській територіальній громаді на 2022 рік»

6. Про затвердження  «Комплексної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми в Лосинівській територіальній громаді на 2022 рік».

7.Про затвердження «Цільової програми «Молодь Лосинівської територіальної громади» на 2022 рік».     

8.Про затвердження «Програми розвитку фізичної культури та спорту  Лосинівської територіальної громади на 2022 рік».

9.Про затвердження «Програми  виплати одноразової допомоги дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування після досягнення ними 18-ти річного віку на 2022 рік»

10.Про затвердження «Програми благоустрою населених пунктів Лосинівської громади на 2022 рік».

11.Про затвердження «Місцевої програми «Питна вода Лосинівської громади» на 2022-2024 роки.

12.Про затвердження « Програми охорони навколишнього природного середовища Лосинівської територіальної громади на 2022-2023 роки»

13.Про затвердження «Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» в Лосинівській територіальній громаді на 2022-2024 роки».

14. Про затвердження «Програми фінансової підтримки установ, що надають медичну допомогу на первинному рівні на 2022-2024 роки»

15. Про затвердження «Програми фінансової підтримки установ, що надають медичну допомогу на вторинному рівні на 2022 рік».

16.Про затвердження «Програми інформатизації Лосинівської територіальної громади на 2022-2023 роки».

17. Про затвердження «Програми громадських оплачуваних робіт для матеріальної підтримки безробітних Лосинівської територіальної громади на 2022 рік».

18.Про затвердження «Комплексної програми захисту прав дітей Лосинівської територіальної громади «Дитинство» на 2022-2023 роки».

19.Про затвердження «Програми соціального захисту населення Лосинівської територіальної громади на 2022 рік».

20.Про затвердження «Програми фінансування призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами) та компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2022 рік».

21.Про затвердження «Програми по відшкодуванню витрат за надані комунальні послуги пільговим категоріям громадян Лосинівської територіальної громади на 2022 рік».

22.Про затвердження «Програми відшкодування витрат на пільгові автоперевезення окремих категорій громадян, що проживають в Лосинівській територіальній громаді на 2022 рік».

23.Про затвердження «Програми відшкодування витрат на перевезення окремих пільгових категорій громадян Лосинівської територіальної громади залізничним транспортом приміського сполучення на 2022 рік».

24.Про затвердження «Програми організації суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно-корисних робіт на території Лосинівської територіальної громади на 2022 рік».

25.Про затвердження «Програми реалізації громадського бюджету  (бюджету участі) на 2022-2024 роки.

26. Про затвердження «Програми забезпечення інсуліном та іншими препаратами хворих на цукровий та нецукровий діабет в Лосинівській територіальній громаді на 2022 рік».

27. Про затвердження «Програми підтримки комунальної установи Ніжинської районної ради «Трудовий архів Ніжинського району» на 2022 рік»

28.Про затвердження «Програми підтримки та розвитку культури та туризму Лосинівської територіальної громади на 2022 рік».

29. Про умови оплати праці селищного голови.

30.Про бюджет Лосинівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

31.Про безоплатну передачу паливного котла з комунальної власності Лосинівської ТГ до комунальної власності Крутівської ТГ.

32.Про затвердження Положення про загальний відділ організаційно-кадрової роботи та інформаційної діяльності Лосинівської селищної ради.

33. Про затвердження розпоряджень селищного голови ,  прийнятих в міжсесійний період.

34. Про затвердження плану роботи  Лосинівської селищної ради 8 скликання на 2022 рік.

35. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, що надаються

Центром надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради.

36.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

37. Про затвердження технічної документації та про надання земельної  ділянки у власність.

38.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність.

39.Про затвердження технічної документації із землеустрою , виділення в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину - власнику сертифіката на право на земельну частку (пай).

40.Про припинення права користування земельної ділянки.

41. Про внесення змін до рішення 11 (позачергової) сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради від 26.08.2021 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Козюрі Н.Ф.»

42. Про внесення змін до рішення 46 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради від 20.10.2020 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Безжон Г.А.»

43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею10,0000га.

44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею  1,6655га.

45. Про передачу земельної ділянки під плезахисними лісосмугами у постійне користування КП «Промінь» на території Перемозького старостинського округу Лосинівської селищної ради.

46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності.

47. Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянину-власнику сертифіката на право на земельну частку (пай) Коваль Д.В.

48. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Лосинівської селищної ради, призначеної для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами.

49. Про  затвердження переліку земельної ділянки комунальної власності Лосинівської селищної ради, призначеної для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами.

50.Розгляд заяв.

51. Інші питання.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь