МОБІЛЬНИЙ ОФТАЛЬМОЛОГІЧНИЙ КАБІНЕТ

Дата: 20.12.2021 16:10

За ініціативи та підтримки народного депутата України Валерія Зуба в Лосинівській громаді протягом 20-22 грудня працює виїздна офтальмологічна бригада клініки "Мікрохірургія ока Василя Шевчика». Прийом здійснюється за попереднім записом.

Наразі це єдиний в області медичний заклад, що має надсучасне обладнання для якісної діагностики та оперативного лікування катаракти, глаукоми, відшарування сітківки та інших хвороб ока. Проводять сучасне офтальмологічне обстеження дорослих та дітей абсолютно безболісним і безконтактним методом лише за декілька секунд.

Дякуємо Валерію Олексійовичу за надану можливість жителям Лосинівської громади пройти профілактичне обстеження зору.