ВІТАННЯ З ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА!

Дата: 22.12.2021 08:20

Шановні працівники енергетичної галузі громади! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем енергетика!

День енергетика – це дата, яка об’єднує багато поколінь енергетиків, і молодих спеціалістів, які лише починають свій професійний шлях, і досвідчених фахівців, які вже відбулися професійно, і ветеранів галузі, на яких ми рівняємося.

Успішна робота кожної окремої галузі господарства безпосередньо залежить від ефективного функціонування енергетичного сектору. Завдяки вам працює промисловість, функціонує зв’язок, ви створюєте світло і затишок у кожній оселі. Щодня, щогодини ви виконуєте свою професійну справу з повною віддачею всіх своїх знань та вміння.

Від щирого серця бажаю всім працівникам енергетичної галузі стабільної, безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів та благополуччя Вам і Вашим сім’ям! Нехай вам завжди світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові! А прийдешні Новорічні та Різдвяні свята нехай принесуть масу позитивних та яскравих емоцій.

селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ