ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 28.12.2021 17:01

29 грудня 2021 року о 10.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету   (в залі засідань адмінбудівлі Лосинівської селищної ради).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.      Про схвалення проєкту плану соціально-економічного розвитку Лосинівської територіальної громади на 2022 рік.

2.      Про звіт про виконання «Перспективного плану роботи виконавчого комітету Лосинівської селищної ради на 2021 рік» за 2021 рік.

3. Про затвердження «Перспективного плану роботи виконавчого комітету  Лосинівської селищної ради на 2022 рік».

4. Про затвердження «Плану дій із забезпечення рівних прав  та можливостей  жінок і чоловіків в Лосинівській територіальній громаді на 2022-2025 роки».

5. Про роботу старост Перемозького та Галицького старостинських округів.

6. Про готовність підприємств та служб до розчистки доріг Лосинівської територіальної громади від снігу.

7. Про затвердження натуральних добових норм харчування та встановлення вартості харчування для осіб похилого віку в Соціальному закладі  «Гуртожиток Турбота» Центру надання  соціальних послуг Лосинівської селищної ради.

8.      Про організацію гарячого харчування дітей в закладах освіти Лосинівської територіальної громади з 01 січня 2022 року.

9.      Про визначення видів суспільно-корисних робіт та перелік об’єктів для відбування засудженими до громадських робіт та порушниками на яких накладене адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт або суспільно-корисних робіт по Лосинівській селищній  раді на 2021 рік.

10. Про організацію громадських робіт тимчасового характеру в Лосинівській територіальній громаді у 2022 році.

11. Про затвердження  висновку органу опіки та піклування про визначення місця проживання дитини

12. Про зміну статусу дитини позбавленої батьківського піклування та продовження терміну її перебування в закладі інституційного догляду.

13. Про затвердження плану заходів до новорічних та різдвяних свят в Лосинівській територіальній громаді

14.  Різне.