РОБОЧА НАРАДА: ПЛАНУЄМО, ПРАЦЮЄМО

Дата: 10.01.2022 16:04

10 січня 2022 року селищний голова Анатолій Стрілець провів щотижневу робочу нараду за участю керівників структурних підрозділів Лосинівської селищної ради.

Перед початком наради селищний голова представив присутнім в.о. директора КНП «Лосинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лосинівської селищної ради – Короська Івана Володимировича. Під час наради розглянуто ряд актуальних питання.

Зокрема, селищний голова акцентував увагу на:

- плануванні та підготовці проведення засідання позачергової сесії;

- підготовці звіту за 2021 рік про роботу селищної ради та виконавчого комітету та інші робочі питання;

Керівники структурних підрозділів виконавчого комітету Лосинівської селищної ради доповіли про роботу за минулий тиждень та поділилися планами на нинішній.

Детальніше з планом роботи виконавчого комітету Лосинівської селищної ради на період з 10 січня по 14 січня можна ознайомитися за посиланням: https://losynivska-gromada.gov.ua/2022-rik-15-29-17-10-01-2022/

Підводячи підсумки наради, Лосинівський селищний голова наголосив на відповідальності кожного за доручену справу.