ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

  • 213

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 16 (позачергової) сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 25 січня  2022 року  о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради. Засідання постійних комісій відбудеться 25 січня 2022 року  о 10:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

                                   ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1.Про  внесення змін до рішення 15 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради від 23.12.2021 року «Про  бюджет Лосинівської селищної територіальної громади на 2022 рік».

2. Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам фінансового відділу Лосинівської селищної ради.

3. Про внесення змін до Додатку 2 рішення четвертої (позачергової ) сесії Лосинівської  селищної ради  VIII скликання від 12.02.2021 року «Про затвердження структури та загальної чисельності аппарату виконавчого комітету Лосинівської селищної ради.

4.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі ( на місцевості) земельної ділянки громадянину – власнику сертифіката  на право на земельну частку (пай) .

6. Про затвердження технічної документації та про надання земельної  ділянки у власність.

7.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність.

8.Про затвердження технічної документації із землеустрою , виділення в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину - власнику сертифіката на право на земельну частку (пай).

9.Про припинення права користування земельної ділянки.

10. Про внесення змін до рішення 6 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради від 30.03.2021 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Степановій Л.А.»

11. Про внесення змін до рішення 6 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради від 30.03.2021 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Сюр О.Г.»

12. Про затвердження містобудівної документації .

13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Пуховець В.В.

14. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Барилу В.О.

15.Розгляд заяв.

16. Інші питання.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради