ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ!

• 233

Повідомляємо, що у відповідності до пункту 4 постанови КМУ від 25.03.2020 року  №247 «Про особливості надання житлових субсидій», з січня 2022 року для домогосподарств , які отримують житлову субсидію, буде проведено перерахунок субсидії без урахування збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг. Внаслідок перерахунку розмір призначеної субсидії за січень місяць буде зменшений.

Нагадуємо, що для своєчасного інформування  громадян Ніжинського району щодо призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний період 2021-2022 років в управлінні соціального захисту населення Ніжинської   районної державної адміністрації створені «гарячі лінії» .

Інформація надається за телефоном:

Управління соціального захисту населення Ніжинської РДА - ( 04631) 7 33 98