Керівництво Головного управління Нацполіціі у Чернігівській області підписало меморандум про співпрацю з представниками 32-х територіальних громад Чернігівщини, в числі яких є і наша Лосинівська ТГ.

24 січня 2022 року селищний голова Анатолій Стрілець та Володимир Нідзельський начальник  ГУ НПУ в Чернігівській області  підписали Меморандум про співпрацю та партнерство між Лосинівською селищною радою та  Головним управлінням Національної поліції  в Чернігівській області. Захід відбувся у рамках реалізації проєкту "Поліцейський офіцер громади".

Метою Меморандуму є співпраця Сторін на засадах партнерства, спрямована на підвищення рівня публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини та протидії злочинності на території громади.

Під час зустрічі обговорено подальші дії для успішної реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» у громаді, а також взаємодії поліції та громади в цілому.

Завданнями співпраці є спільна діяльність у  напрямках узгодження позиції найбільш гострих та актуальних проблем, які виникають на території.