НИЗКУ ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ БУЛО РОЗГЛЯНУТО НА ЗАСІДАННІ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

  • 223

25 січня відбулося засідання 16 (позачергової) сесії Лосинівської селищної ради. На початку пленарного засідання селищний голова Анатолій Стрілець  привітав депутатів, які святкують свій День народження у січні місяці. У засіданні сесії взяли участь 16 депутатів.

На порядок денний було винесено 202 проекти рішення.  Традиційно проекти рішень стосувалися різних галузей громади. Найбільше на засіданні сесії приймалися  рішень щодо земельних питань. Це про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, затвердження технічної документації та про надання земельної  ділянки у власність, затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та інші питання. Після тривалих дискусій депутати прийняли відповідні рішення по винесених питаннях.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі  питання порядку денного попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на спільному засіданні постійних депутатських комісій.

Також, для депутатів було проведено відповідну роз'яснювальну роботу щодо порядку та строків подання щорічних декларацій за 2021 рік та щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

В кінці пленарного засідання селищний голова подякував всім за співпрацю. З рішеннями, які були прийняті, відповідно до регламенту можна буде ознайомитися на офіційному Веб-сайті громади.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради