Від 31.01. 2022 року

• 172

1. Про звіт заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами (секретаря) .

2. Про звіт про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Лосинівської селищної ради у 2021 році.

3. Про затвердження «Плану роботи виконавчого комітету та структурних підрозділів  Лосинівської селищної ради на І квартал  2022 року».

4. Про роботу адмінкомісії Лосинівської селищної ради у 2021 році.

5. Про виконання «Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та пам’ятних дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Лосинівської територіальної громади, здійснення представницьких та інших заходів на 2021-2022 роки» у 2021 році.

6. Про організацію та проведення загальних зборів громадян (сходів сіл) у населених пунктах  громади у 2022 році.

7. Про організацію першого відкритого фестивалю «Сало-Фест» у Лосинівській територіальній громаді.

8. Про надання клопотання про отримання кредиту за програмою індивідуального будівництва на селі «Власний дім» для придбання житлового будинку.

9. Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення в смт. Лосинівка.

10.  Про зміну в статусі дитини, позбавленої батьківського піклування.

11. Про надання дозволу неповнолітній особі на вчинення правочину щодо оформлення земельної ділянки.

12. Про зарахування особи до соціального закладу «Гуртожиток «Турбота» Центру надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради.

13. Про звільнення від оплати за харчування здобувачів освіти закладів освіти Лосинівської територіальної громади.

14. Про внесення змін до складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Лосинівської селищної ради.

15. – 28. Про надання матеріальної допомоги.

29.  Різне.

Інші статті