11 лютого 2022 року під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця, було проведено засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Лосинівської селищної ради.

На порядок денний були винесені наступні питання:

1.  Про роботу закладів освіти Лосинівської селищної ради в умовах розповсюдження захворювань на ГРВІ та COVID-19.

2. Про затвердження плану роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2022 рік.

3. Про затвердженню переліку надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на території Лосинівської територіальної громади.

Враховуючи обговорення порядку денного комісія вирішила:

- Поновити освітній процес в закладах освіти з очною формою навчання для здобувачів освіти з 14.02.2022 року, за винятком Перемозького ЗЗСО.

- Затвердити план роботи комісії з питань ТЕБ та НС на 2022 рік та  перелік надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на території Лосинівської ТГ.

Протокол засідання комісії додається (ПРОТОКОЛ)