НА НАРАДІ- ПРО ГОЛОВНЕ

  • 227

14 лютого 2022 року селищний голова Анатолій Стрілець провів щотижневу робочу нараду з працівниками  виконавчого комітету Лосинівської селищної ради. Після чого селищний голова заслухав інформацію керівників структурних підрозділів.

Освіта: з 14 лютого поновлений освітній процес в закладах освіти з очною     формою навчання за винятком Перемозького ЗЗСО.  В Перемозькому ЗЗСО продовжено освітній процес з використання технологій дистанційного навчання до 18.02.2022 року. Проведення заходів  до Дня Небесної сотні.

Медицина: на сьогодні по Лосинівській ТГ підтверджено 116 випадки захворювання на COVID-19 з них 112- Лосинівська амбулаторія та 4- Галицька амбулаторія. Є наявна вакцина для профілактики COVID-19 Коронавак, швидки тести на виявлення COVID-19 та вакцина для щеплення від поліомієліту дітей.

Безпека: розроблення плану приймання евакуйованого населення з прикордонних територій. В Лосинівській ТГ пункти прийому будуть розташовані в таких населених пунктах:  смт. Лосинівка, с.Перемога, с.Галиця, с. Сальне, с. Світанок, с.Шатура та с.Данина.

Крім того, було розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності громади.

В ході проведення наради селищний голова акцентував увагу:

- постійно вести моніторинг рівня захворюваності здобувачів освіти;

- здійснити перевірку підвальних та інших заглиблених приміщень будівель комунальної власності Лосинівської  селищної ради для укриття населення;

- проводити роз’яснювальну роботу серед населення про забезпечення готовності до укриття населення.

Підводячи підсумки селищний голова наголосив на відповідальності кожного за доручену справу.

Детальніше з планом роботи виконавчого комітету Лосинівської селищної ради на період з 14 лютого по 18 лютого можна ознайомитися за посиланням: https://rada.info/upload/users_files/04412461/b2584b59a08b452cef961a5b45bfa9fb.pdf

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради