ПРО ГОЛОВНЕ НА НАРАДІ КЕРІВНИКІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

  • 204

Сьогодні на щотижневій нараді під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця розглянуто актуальні питання життєдіяльності громади. Протягом наради керівники структурних підрозділів доповіли про  заплановані заходи на поточний тиждень, зокрема:

  • підготовка до засідання виконавчого комітету;
  • заходи в закладах освіти громади до Дня Героїв Небесної Сотні та Міжнародного дня рідної мови;
  • участь в онлайн-нарадах, онлайн-конференціях та онлайн-семінарах.

На сьогодні по Лосинівській ТГ підтверджено 98 випадки захворювання на COVID-19 з них 96- Лосинівська амбулаторія та 2- Галицька амбулаторія.  Продовжується вакцинація.

В ході проведення робочої наради селищний голова  Анатолій Стрілець акцентував увагу  про необхідність проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо вакцинації населення громади,  важливість вакцинації, як дієвого способу захистити себе від короновірусної хвороби Covid 19. Також, селищний голова наголосив про те, щоб всі керівники установ та організацій провели благоустрій на закріплених своїх територіях.

Підводячи підсумки наради, Анатолій Стрілець дав ряд доручень відповідальним  особам для вирішення в межах своїх повноважень.

Детальніше з планом роботи виконавчого комітету Лосинівської селищної ради на період з 21 лютого по 25 лютого  можна ознайомитися за посиланням: https://rada.info/upload/users_files/04412461/3704e4682f8ec15878a4d930b2db095f.pdf

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини