Від 24.02.2022 року

Дата: 22.02.2022 09:55

1. Про виконання плану соціально-економічного розвитку та бюджету громади за 2021 рік.

Звіт

2. Про надання адміністративних послуг населенню територіальної громади структурними підрозділами виконавчого комітету селищної ради протягом 2021 року.

3. Про стан кадрової роботи у виконавчому комітеті Лосинівської селищної ради протягом 2021 року

4. Про створення координаційної ради з екологічної безпеки та благоустрою в Лосинівській територіальній громаді.

5.Про охорону ранньоквітучих об’єктів  рослинного світу на території Лосинівської ТГ.

6. Про надання дозволу на видалення аварійних  зелених насаджень

7. Про створення координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання в Лосинівській територіальній громаді.

8. Про звільнення від оплати за харчування здобувачів освіти закладів освіти Лосинівської територіальної громади.

9. Про надання М. Короваю статусу дитини позбавленої батьківського піклування.

10. Про надання А.Коровай статусу дитини позбавленої батьківського піклування.

11. Про встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування А.Коровай та М.Короваєм.

12. Про погодження органом опіки та піклування зняття з реєстрації місця проживання дитини, позбавленої батьківського піклування.

13. Про надання дозволу неповнолітній особі Степаненку М. на вчинення правочину щодо оформлення земельної ділянки.

14. Про надання дозволу неповнолітній особі Парубцю М. на вчинення правочину щодо оформлення земельної ділянки.

15.  Про зарахування на квартирний облік в Лосинівській селищній раді.

16. Про погодження змін до Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів селищного бюджету жителям Лосинівської територіальної громади, затвердженого рішенням 4 (позачергової) сесії Лосинівської селищної ради від 12.02.0.2021 року.

17. Про підготовку до відзначення Міжнародного жіночого дня в Лосинівській територіальній громаді.

18. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

19. Різне.