ПОВАЖНИЙ 95- РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

  • 269

23 лютого зустрічає свій 95-річний ювілей ветеран війни, учасник бойових дій, Ніна Дмитрівна Петрик. Важкою й тернистою видалася життєва дорога Ніни Дмитрівни: пережила голодомор, вистояла війну.

Свою односельчанку селищний голова Анатолій Стрілець  завжди підтримував і буде підтримувати та називає її «Залізна леді», маючи на увазі її бойовий характер. Саме цей характер допоміг їй зовсім  молодою та юною пройти шлях Великої Вітчизняної війни. Важко й порахувати, скільком воїнам врятувала життя  Ніна Петрик зі своїми колегами-медиками.

Все своє свідоме життя присвятила медицині.Чесно і довго трудилася жінка в мирні дні на посаді рентген-лаборанта. Виростила дітей та онуків дала путівку в життя. Незважаючи на свій поважний вік, іменинниця бадьора духом та є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та Батьківщині»!

Щиро вітаємо Ніну Дмитрівну з 95 річним ювілеєм  бажаємо міцного здоров’я, мирного життя, нехай воно завжди наповнюється радістю від усвідомлення того, скільки важливих справ було зроблено за всі ці роки, турботи від рідних, і, звичайно, дожити до ста літ і навіть більше! Довгих і щасливих років життя!

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини