ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

  • 142

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС! Минуло 36 років з моменту трагедії на Чорнобильській атомній електростанції, яка назавжди змінила наше життя і залишається незагойною раною для всього людства. Небезпечні радіоактивні викиди на сотні років отруїли нашу екологію. Катастрофічні наслідки аварії призвели до втрати життя та здоров’я тисяч наших співвітчизників.

Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й трагічні події, імена мужніх людей, які виявили жертовність, високий патріотизм, і ціною власного життя й здоров’я зупинили ядерну катастрофу… Вічна їм слава!

Ми низько схиляємо голови перед ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, сердечно дякуємо за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок, за порятоване вашими зусиллями людство.

Від душі бажаю кожному з вас міцного здоров’я, мирного неба, злагоди в родинах, оптимізму та добробуту! Хай завжди поруч із Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи! Нехай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи.

Вічна вдячність живим і світла пам'ять загиблим!

З повагою,

селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ

Інші новини

Всі новини