ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ВЕЛИКОДНЕМ

  • 117

Дорогі земляки! Сьогодні наша Україна переживає нелегкі часи. І кожен з нас тривожиться через вторгнення російських військ і прагне допомогти. У таких нелегких умовах, хочеться підтримати кожного українця та привітати з християнським святом – Воскресінням Христовим.

Воскресіння символізує чистоту та оновлення, переосмислення життя та вчинків. Тож нехай це свято для усіх нас буде днем пробудження і Перемоги! Бажаю тільки мирних днів і добрих звісток, сонячного неба над головою і спокою в кожен будинок. Нехай дитячий сміх розливається в кожному куточку землі, а на нашій Україні перестане проливатися безвинна кров воїнів! Бажаю мирного і спокійного життя, без війни, міцного здоров’я та удачі! Нехай Світло Великодня надасть непохитну віру у кращий завтрашній день, сили і терпіння перебороти труднощі, які випали на долю нашої країни та її громадян.

Нехай Божа милість та взаємнаповага один до одного допоможуть здолати усі труднощі, а щира любов до неньки-України об’єднує нас і надихає на добрі праведні справи!

Христос Воскрес!

З повагою, селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ