ВШАНУЄМО ПАМ'ЯТЬ СПРАВЖНЬОГО ПАТРІОТА

Дата: 23.04.2022 09:02

Цими квітневими днями виповнилося б 35 років від дня народження Сергія Петрика, нашого земляка, який загинув в антитерористичній операції на сході України. Сергій народився і виріс у селі Червоний Колодязь (нині Чистий Колодязь).

Закінчив Перемозьку школу. Потім Чернігівський будівельний ліцей. У 2014 році був призваний до лав ЗСУ. Проходив військову службу у 1-й окремій танковій бригаді у селищі Гончарівському Чернігівського району. Трагічно загинув, виконуючи бойове завдання. В с. Перемога мешкає його дружина та діти... На фасаді Перемозької школи мужньому захиснику України встановлено меморіальну дошку. На його честь названо одну з вулиць.

Микола Борщ