ДО УВАГИ АГРАРІЇВ

Дата: 10.05.2022 15:56

З настанням весни трапляються випадки  отруєння бджіл агрохімікатами, які використовують під час обробітку  полів.

Відповідно до Інструкції  з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту росли (затвердженої Наказом Мінекономрозвитку від 19.02.2021 № 338) фізичні особи, фермери та суб’єкти господарювання, які застосовують засоби захисту рослин, зобов’язані завчасно повідомляти органи місцевого самоврядування про заплановане застосування засобів захисту рослин шляхом надання повідомлення за 3 доби до запланованого їх застосування.

Завчасне повідомлення повинно містити таку інформацію:

• дата і час початку робіт із застосування засобів захисту рослин;
  • територія майбутнього застосування засобів захисту рослин.місце знаходження ділянки тощо);
  • назва препарату, діючі речовини та клас небезпеки запланованих до застосування засобів захисту рослин;
  • спосіб (метод) застосування засобів захисту рослин;
  • дані для зв’язку (номер телефону та адреса електронної пошти);

Просимо аграріїв, які здійснюють діяльність на території Лосинівської селищної ради  та планують застосовувати засоби захисту рослин, завчасно подавати повідомлення із зазначенням відповідної інформації на електронну адресу ter@losynivska-gromada.gov.ua або losynivskaotg@ukr.net  для подальшого інформування пасічників громади з метою уникнення випадків отруєння бджіл.