ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 18.05.2022 17:57

Шановна громадо! В Україні йде війна. Збройні Сили України, Національна гвардія, загони Територіальної оборони, підрозділи Національної поліції, загони самооборони, волонтери, місцева влада, підприємства і підприємці – всі згуртувалися задля захисту країни, найшвидшого її звільнення та очікуваної Перемоги.

Виконавчий комітет виконує всі поточні завдання, які постають перед ним в умовах війни. Основні напрямки діяльності влади – забезпечення мешканців якісними комунальними послугами, гуманітарною допомогою, медичними та освітніми послугами.  Старостинські округи працюють в штатному режимі. Проводяться наради селищного голови зі старостами старостинських округів, керівниками  підприємств, установ та організацій.

Завдяки наполегливій праці фізичних осіб-підприємців громади торговельні заклади в повній мірі забезпечуються як промисловими так і продовольчими товарами.  Перебоїв з подачею води, світла, газу немає. Проводиться благоустрій території громади, а саме: своєчасний вивіз сміття, скошування бур'янів, порослі, прибирання територій, тощо.

Освітня галузь громади продовжує працювати: організація освітнього процесу здійснюється з використанням технологій дистанційного навчання. Навчальний рік триватиме до 27 травня. Побажаємо ж нашим випускникам успішної здачі тестів, мирного неба і Перемоги!

У нашій громаді продовжується реєстрація внутрішньо переміщених осіб. Станом на 18 травня 2022 року по ТГ зареєстровано 899 ВПО.

У рамках Державної програми продовольчої підтримки регіонів гуманітарну допомогу від Дніпропетровської та Рівненської областей  продовжують отримувати мешканці громади. Вже отримали гуманітарну допомогу понад 70 % населення. Робота продовжується.

Отже, всі структурні підрозділи працюють в штатному режимі.

Дякую всім, хто працює, а особлива подяка нашим захисникам, воїнам ЗСУ, які щодня, щогодини, щохвилини боронять нас!

У єдності – наша сила, а в серці  – Україна!

Тримаємося і працюємо!

селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ