ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ОПТИМІЗАЦІЇ МЕРЕЖІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Дата: 25.05.2022 09:52

24 травня 2022 року під головуванням селищного голови відбулося перше засідання робочої групи з  питань оптимізації мережі закладів освіти Лосинівської селищної ради. На зібрання були запрошені члени робочої групи, директори закладів освіти, фінансисти, голова РК профспілки працівників освіти  Інга Чеботаєва.

Робоча група мала на меті обговорити не тільки питання фінансування галузі, але й наявну систему освіти в громаді та якість надання освітніх послуг. В ході проведення засідання були поставлені завдання робочій групі. Зокрема:

• розподілити обов’язки між членами робочої групи;
  • розробити календарний план заходів  щодо оптимізації мережі закладів освіти;
  • проводити засідання та готувати проекти рішень на розгляд постійних комісій та засідання сесії;
  • залучати до участі в роботі робочої групи батьківську громадськість.

На першому засіданні робочої групи обговорили наступні питання:

1. Щодо реорганізації (ліквідації, зміни типу) деяких ЗЗСО;
  2. Про подальше функціонування ЦДТЮ та МНВК;
  3. Про наповнюваність груп та подальшу роботу ЗДО «Сонечко».

Під час обговорення члени робочої групи  внесли свої пропозиції, які були винесені на розгляд директорів закладів загальної середньої освіти. Також учасники вносили свої пропозиції стосовно подальшого формування ефективної освітньої мережі громади.

Безперечно, для подолання проблем нам всім необхідно об’єднувати зусилля і разом виробити шляхи співпраці.