Від 31.05. 2022 року

1.      Про внесення змін до розпису селищного бюджету на 2022 рік.

2.      Про стан виконавської дисципліни, організації документів контролю та ведення діловодства в апараті та структурних підрозділах виконавчого комітету Лосинівської селищної ради.

3.      Про соціальний супровід та надання соціальних послуг родинам, які опинились в складних життєвих обставинах.

4.      Про роботу центру дитячої та юнацької творчості у напрямку творчого та культурного розвитку учнівської молоді протягом 2021-2022 н.р.

5.      Про роботу навчально-виробничого комбінату у напрямку професійної орієнтації учнівської молоді протягом 2021-2022 н.р.

6.  Про обслуговування населення на автобусному маршруті Ніжин-Петрівка.

7.      Про добровольчі формування цивільного захисту Лосинівської селищної ради.

8.      Про надання матеріальної допомоги.

Різне:

-        про підготовку та відзначення Міжнародного дня захисту дітей в Лосинівській територіальній громаді.

-        про отримання та роздачу гуманітарної допомоги населенню.

Інші статті

Всі статті