Рішення виконавчого комітету від 30.09.2021

  • 211

1. Про готовність закладів освіти Лосинівської селищної ради до нового навчального року.

2. Про організацію гарячого харчування дітей в закладах освіти Лосинівської селищної ради.

3. Про затвердження калькуляції оплати за професійне навчання курсантів (водій автотранспортних засобів категорії «В») в Лосинівському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті.

4. Про стан підготовки закладів соціально-гуманітарної сфери Лосинівської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2021 року.   

5. Про забезпечення законності і правопорядку на території Лосинівської селищної ради.

6. Про затвердження «Плану приймання та розміщення евакуйованого населення на території Лосинівської територіальної громади».

7. Про роботу соціального гуртожитку «Турбота» та служби «Соціальне таксі»

8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №  8 від 28.01.2020  року «Про затвердження «Положення про комісію щодо розгляду заяв та надання рекомендацій для зарахування громадян до Соціального закладу «Гуртожиток Турбота» Центру надання соціальних послуг при виконавчому комітеті Лосинівської селищної ради» та склад даної комісії».

9. Про роботу старост Терешківського, Шняківського, Шатурського старостинських округів Лосинівської територіальної громади за 9 місців 2021 року.

10. Про надання дозволу гр.. В.Парубець на вчинення правочину від імені малолітнього сина.

11.  Про затвердження рішення комісії з питань використання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Лосинівської селищної ради»

12. Про створення комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів комунальної власності, що знаходяться на території Лосинівської селищної ради.

13. Про відзначення Дня захисників та захисниць України та Дня українського козацтва в Лосинівській територіальній громаді.

14. Про надання дозволу опікуну на відчуження земельної ділянки (паю) від імені недієздатної особи.

15. Про надання матеріальної допомоги.

16. Про надання матеріальної допомоги.

17.Про надання матеріальної допомоги.

18. Про надання матеріальної допомоги.

19. Про надання матеріальної допомоги.

20. Про надання матеріальної допомоги

21. Про надання матеріальної допомоги

22. Про надання дозволу гр.. І.Кабрилю на вчинення правочину щодо дарування ½ частини будинку малолітній дитині.