Рішення виконавчого комітету від 28.10.2021

Дата: 29.11.2021 14:00

№ 252 Про виконання плану соціально-економічного розвитку та бюджету  громади за 9 місяців 2021 року.

№ 253 Про внесення змін до розпису за загальним та спеціальним фондами селищного бюджету на 2021 рік».

№ 254 Про організацію підвозу учнів Лосинівської територіальної громади до місць навчання і в зворотному напрямку у 2021-2022 н. р.

№ 255 Про роботу комунальних підприємств «Промінь» та «Благоустрій»  Лосинівської селищної ради у 2021 році.

№ 256 Про надання послуг в оформленні субсидій, пільг та інших соціальних виплат і допомог населенню Лосинівської територіальної громади у 2021 році.

№ 257 Про роботу старост Вікторівського, Данинського старостинських округів Лосинівської територіальної громади за 9 місців 2021 року.

№ 258 Про затвердження висновку органу опіки та піклування Лосинівської селищної ради про доцільність позбавлення батьківських прав С.Коровай та О.Коровая

№ 259 Про затвердження висновку органу опіки та піклування Лосинівської селищної ради про доцільність позбавлення батьківських прав А.Бойко

№ 260 Про зарахування осіб до соціального закладу «Гуртожиток Турбота» Центру надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради.

№ 261 Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (житловий будинок) с. Данина.

№ 262 Про надання матеріальної допомоги

№ 263 Про надання матеріальної допомоги