18 сесія 8 скликання

  • 179

1.Про затвердження звіту про виконання бюджету Лосинівської селищної територіальної громади за І квартал  2022 року .

Звіт

Додаток

2. Про передачу коштів субвенції з бюджету Лосинівської селищної територіальної громади державному бюджету на виконання програм соціально - економічного розвитку регіонів.

3.Про  внесення змін до рішення 15 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради від 23.12.2021 року «Про  бюджет Лосинівської селищної територіальної громади на 2022 рік».

Додаток

4. Про внесення змін до додатку 2 комплексної програми профілактики правопорушень в Лосинівській територіальній громаді на 2021-2022 роки.

5.Про затвердження розпоряджень селищного голови, прийнятих в міжсесійний період.

6. Про затвердження рішень виконавчого комітету Лосинівської селищної ради, прийнятих в міжсесійний період.

7.Про внесення змін до складу виконавчого комітету Лосинівської селищної ради.

8. Про затвердження Положення про порядок надання одноразової грошової матеріальної допомоги за рахунок  коштів селищного бюджету жителям Лосинівської селищної територіальної громади.

9. Про затвердження «Стратегії сталого розвитку Лосинівської селищної територіальної громади Ніжинського району Чернігівської області на 2021-2028 роки».

Додаток

10.Про затвердження Положення про старосту Лосинівської селищної ради.

11. Про припинення діяльності шляхом ліквідації юридичної особи -комунальний заклад  позашкільної освіти  «Центр дитячої та юнацької творчості» Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

12. Про припинення діяльності шляхом ліквідації Лосинівської початкової школи Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

13. Про закриття молодшої вікової групи №2 в закладі дошкільної освіти «Сонечко» Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

14. Про реорганізацію комунального закладу Лосинівський міжшкільний навчально - виробничий комбінат трудового навчання і професійної орієнтації  учнів Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

15. Про призупинення діяльності дошкільного підрозділу Світанківського закладу загальної середньої освіти Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

16.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації масиву земель сільськогосподарського призначення.

 

 

 

 

 

Інші селищної ради

Всі селищної ради