ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

• 145

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри та всі працівники КНП «Лосинівський ЦПМСД» Лосинівської селищної ради. Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника!

Професія медика дуже важлива та необхідна для суспільства, адже на Ваших плечах лежить турбота та відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. А тому професія лікаря завжди була, є та залишиться однією з найнеобхідніших і найшановніших.

Бажаю вам, шановні працівники галузі охорони здоров’я, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани.  Нехай удача ніколи не відвертається від Вас, а кожен день приносить радість та посмішки! І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.

Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю, щире і відкрите серце, за Вашу самовідданість та професійність.

Зі святом!

селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ