Боротьба українського народу проти російських окупантів триває. На території нашої громади, дякуючи Богу та нашим захисникам, все спокійно та контрольовано. Люди живуть мирним життям. Хоча це не привід забувати, що в Україні йде повномасштабна війна, гинуть діти, мирні  люди, гинуть військові.

Традиційно, рівно о 9- й ранку вшановуємо  героїв – земляків, які заплатили найвищу ціну у цій війні -  власне життя, а також всіх полеглих внаслідок військової агресії Росії проти України.

Сьогодні окупанти  знову запускають свої смертоносні ракети. Обстрілюють  міста і села Чернігівської та Сумської областей. Ворог нам щодня нагадує, що  війна не закінчилася, а отже всім треба бути напоготові. Кожному  потрібно  знати основні правила поведінки у воєнний час.

Звертаюсь до громадян: не ігноруйте сигнали «Повітряна тривога». У разі надходження попередження про загрозу на додаток у телефоні, слідуйте в укриття. Нагадую вкотре про дотримання світломаскування. Це- справді важливо! Дотримуйтеся правил комендантської години та правопорядку.

Питання укриттів є питання №1.  Провести благоустрій, ремонт усіх укриттів які знаходяться на території громади, в тому числі домашні погреби.

Звертаюся до кожного з вас та прошу дотримуватися благоустрою на закріплених за вами територіях. Окреме моє велике прохання вийти на кладовища для наведення порядку, а саме: косіння, вирубування, випилювання, прибирання, тощо.

Шановні батьки! Нагадую Вам, що Ви несете особисту відповідальність за життя і здоров’я своїх дітей під час літніх канікул. Не залишайте дітей без нагляду старших у період літнього відпочинку. Перебуваючи на літніх канікулах, Ваші діти повинні дотримуватись правил безпеки життєдіяльності.

Миру всім, спокою і віри у Перемогу!

Слава Україні!

селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ