22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

  • 119

Війна… Страшне слово, яке пекельною ниткою пронизує історію нашого стражденного народу, кожної української родини, а нині – кожного з нас…Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Цьогоріч День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни ми зустрічаємо в умовах повномасштабної війни, яку розпочала росія, посягаючи на нашу незалежність і територіальну цілісність, на саме існування величного Українського народу.  Війни, яка щодня забирає життя військових та цивільних, дорослих та дітей, які могли б ще жити, будувати плани на майбутнє. У цей час ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки.

Схилімо голови перед світлою пам’яттю мільйонів невинних жертв, яких забрала війна, і низько вклонімося захисникам рідної землі. Згадаймо в цей день у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя заради перемоги.

Вічна та світла їм пам’ять.