Одним із пріоритетних завдань громади є турбота про чистоту та благоустрій нашої території. Тепла літня погода сприяє швидкому росту трав’яного покриву.

Традиційно чимало робіт виконується на вулицях громади, у громадських місцях, на дитячих майданчиках, кладовищах, населених пунктах громади тощо.  Завдяки згуртованій роботі, роботи із благоустрою з початком весни і на даний момент виконуються постійно, але, на жаль, є люди, які не поважають працю інших. Кожен з нас добре знає, що впорядковування та приведення до належного естетичного стану території – це наш обов’язок, обов’язок свідомого громадянина своєї громади.

Шановні жителі громади, давайте спільними зусиллями дбати про порядок і чистоту у нашій громаді  та старостинських округах!.

Тому вкотре переконуємося, що вислів «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять» свою актуальність не втратить ніколи.

Тож, шановні мешканці громади, давайте не смітити там, де живемо, і поводитися із сміттям, відповідно до чинного законодавства.