З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2022 08:54

Шановні жителі територіальної громади! Щиро вітаю вас з визначним державним святом – Днем Конституції України.

Виконуючи волю громадян нашої Держави та спираючись на історію українського державотворення, у 1996 році Верховна Рада України прийняла Основний Закон для нашої країни – Конституцію.

Конституція - це фундамент для будівництва справедливої, незалежної, демократичної держави, що забезпечує гідне життя кожного громадянина країни.

Цього дня давайте згадаємо героїв усіх поколінь, які віддали життя за свободу народу, єдність та цілісність України. Уклонимо голову перед героями сьогодення, які захищають нашу Державу від російських окупантів.

Бажаю кожному з нас терпіння та віри в те, що ми ще на один день ближче до перемоги, що наша країна стане міцнішою.

Всім жителям нашої громади міцного здоров’я, сил, добра та родинного благополуччя. Миру та спокою нашій Україні і кожному з нас, невичерпної віри у велике майбутнє українського народу!

селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ