ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

  • 210

Сьогодні під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця, відбулося засідання виконавчого комітету Лосинівської селищної ради. У ході засідання розглянуто важливі питання з різних сфер життєдіяльності громади.

На початку засідання  присутні  вшанували хвилиною мовчання патріотів, мирних громадян, захисників і захисниць України, які загинули з часу повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України.

Члени виконкому заслухали доповіді  про підготовку закладів соціально-гуманітарної сфери до опалювального періоду 2022-2023 років та про підсумки завершення 2021-2022 н.р. та підготовку до 2022-2023 н.р.

З метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення в літній період, відповідно до законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про питну воду , питне водопостачання та водовідведення»  було прийнято рішення створити комісію по обстеженню стану підприємств централізованого питного водопостачання в Лосинівській територіальній громаді та провести роботу щодо обстеження стану підприємств централізованого водопостачання.

Серед  питань, які розглянув виконавчий комітет, також були питання про надання одноразової адресної грошової допомоги жителям громади.

Окрім того, прийнято ряд рішень щодо соціального та правового захисту дітей.

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради