ЯК ДІЯТИ, ЯКЩО ВИ СТАЛИ ЖЕРТВОЮ НАСИЛЬСТВА

Дата: 01.07.2022 11:11

Унаслідок широкомасштабної агресії російської федерації проти України в регіоні виникла необхідність у збільшенні рівня інформування населення щодо порядку дій у випадку, якщо особа стала свідком або жертвою сексуального насильства, вчиненого представниками держави-агресора, жертвою торгівлі людьми. Украй важливо забезпечити осіб, які постраждали від насильства та торгівлі людьми, медичною, соціальною, психологічною та безоплатною правовою допомогою, іншими видами соціальних послуг.

Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації розроблено інформаційну листівку з телефонами «гарячих ліній» для осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах, спричинених насильством чи його реальною загрозою, які стали жертвою торгівлі людьми, з метою отримання ними всебічної допомоги