НАДІЙШЛА ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА У ВИГЛЯДІ ПРОДУКТОВИХ НАБОРІВ

  • 308

В цей нелегкий для України час, коли все більше людей потребує турботи та допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все таки є. Завдяки сприянню народного депутата України Валерія Зуба Лосинівська територіальна громада отримала продуктові набори  від Благодійної організації «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» в кількості 470 шт.

Допомога призначена для баготодітних родин, родин з дітьми службовців ЗСУ та переселенців, дітей з інвалідністю та родин з дітьми в СЖО.

Щира подяка Валерію Олексійовичу за надану допомогу. Ця допомога, безсумнівно, відчутна підтримка для нашої громади. Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Сьогодні, як ніколи ми повинні бути згуртованими та допомагати один одному! Адже допомагаючи один одному в цей складний час, ми стаємо ще сильнішими!

Отримати продуктові набори можна буде звернувшись в Лосинівський ЗЗСО або до фахівця з соціальної роботи Зої Гарди. В старостинських округах до старостатів.

 

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини