ІРИНА ВЕРЕЩУК В ЛОСИНІВСЬКІЙ  ГРОМАДІ

  • 130

У рамках робочого візиту, перебуваючи на Чернігівщині,  12 липня 2022 року нашу громаду відвідала  Віце-прем'єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук. У супроводі селищного голови  Анатолія Стрільця побували в с.Перемога та відвідали родину Ременюк Лідії Олексіївни. Поспілкувалися з родиною, обговорили побутові проблеми.

Лідія Олексіївна – бабуся, яка стала піклувальником для своїх чотирьох онуків (трьох  дівчат та одного хлопця) по вихованню, навчанню, збереженню життя та здоров’я, які  до цього проживали в с.Велика Дорога Ніжинського району.  Батько дітей помер ще в 2014 році, а мама –  13 березня 2022 року, коли село перебувало в окупації. Їхній будинок росіяни розстріляли з танка, у якому було троє дорослих і двоє дітей. Дорослі від опіків загинули. Дві сестрички залишилися живими, але з великими опіками тіла. На даний момент вони проходять курс лікування.

Пані Верещук пообіцяла родині підтримку на рівні держави. Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради на місцевому рівні обіцяє матеріальну і моральну підтримку даній сім’ї та сім’ям, які постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради