ВІДБУЛАСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ

  • 137

12 липня 2022 року під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця, відбулося засідання 19 (позачергової) сесії 8 скликання. На порядок денний виносилось 7 питань. На засіданні були присутні депутати селищної ради, старости старостинських округів, начальники структурних підрозділів. На початку засідання  присутні  вшанували хвилиною мовчання патріотів, мирних громадян, захисників і захисниць України, які загинули з часу повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України. Основним питанням засідання сесії - про встановлення та затвердження місцевих податків та зборів на території Лосинівської  селищної ради на 2023 рік.

Депутати, детально обговорили усі показники податків та затвердили дане питання.

Також, було прийнято низку інших рішень – зокрема:

  • Про  внесення змін до рішення 15 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради від 23.12.2021 року «Про  бюджет Лосинівської селищної територіальної громади на 2022 рік».
  • Про затвердження розпоряджень селищного голови, прийнятих

           в міжсесійний період.

  • Про внесення змін до Додатку 8 рішення одинадцятої (позачергової ) сесії Лосинівської  селищної ради  VIII скликання від 26.08.2021 року  «Про затвердження структури та штатної чисельності працівників  закладів освіти Лосинівської селищної ради».
  • Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення     кандидатури старости у Лосинівській територіальній громаді.
  •  Про затвердження  «Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Лосинівської селищної ради на 2022 рік»
  •  Про затвердження  «Програми підвищення обороноздатності та

безпеки населених пунктів Лосинівської територіальної громади на 2022  рік».

Всі питання порядку денного були розглянуті та детально обговорені на засіданнях постійних комісій. В результаті, засідання сесії пройшло конструктивно.

По закінченню пленарного селищний голова  подякував депутатам за роботу.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради